blank

blank

     Apartmánový dom RELAX sa nachádza v tichej časti obce Oščadnica - Rovné s nádherným výhľadom na pohorie Veľká Rača (1236m n.m.) Od vynikajúceho lyžiarskeho strediska Snow Paradise Veľká Rača je vzdialený iba 4km. V obdobiach mimo lyžiarskej sezóny sa ponúka veľa možností pre aktívny oddych a relaxáciu. Novinkou je centrum adrenalínových aktivít Sun Paradise Veľká Rača a možnosť navštíviť neďaleké kúpele Rajecké Teplice Spa Busom priamo z obce.

     Výborne značené lesné cesty a chodníky vhodné na pešiu turistiku i cykloturistiku umožňujú výber ľahkých ale aj náročnejších trás, taktiež je možné zabezpečiť prechádzky na koňoch, venovať sa zbieraniu húb a iných lesných plodov.

     Poloha apartmánového domu RELAX zaručuje pokojnú a nerušenú dovolenku v nádhernom prostredí Kysúc. Obec Oščadnica pod masívom Veľkej Rače patrí medzi najvýznamnejšie centrá zimnej a letnej turistiky a rekreácie nielen na Kysuciach, ale aj v rámci Slovenska. Tvorí zaujímavý územný celok, v ktorom sa prelínajú prvky pôvodného osídlenia s pomerne zachovalou prírodou. Táto skutočnosť dáva veľký predpoklad využitia územia pre turistické a rekreačné účely. Známe stredisko cestovného ruchu Veľká Rača, a.s. sa vybavením a celkovou dĺžkou lyžiarskych tratí radí medzi najväčšie lyžiarské centrá 1. kategórie na Slovensku. Služby dostupné v obci Oščadnica pošta, bankomat, zmenáreň (CZK, PLN, EUR, USD, HUF) potraviny, rozličný tovar, kaderníctvo, suveníry, kino, discobar, videopožičovňa a informačná kancelária RAČA-TIK.