POPIS UBYTOVANIA

Prízemie - apartmán C: pre max. 6-8 osôb - 2/3 a 1/2 (obýv.izba). Dve trojposteľové izby (manželské dvojlôžko a 1 samostatné lôžko) s rádiobudíkom, spoločná kúpeľňa s vaňou aj so sprchovacím kútom, WC (mimo kúpeľne), väčšia kuchyňa s rohovou linkou, chladničkou s výparníkom, plyn.sporákom a plyn.rúrou, mikrovlnnou rúrou, kávovarom, rýchlovarnou konvicou, kompletným vybavením riadmi (v celom dome vrátane otváračov na konzervy, fľaše a víno). V kuchyni sa nachádza aj jedálenský stôl pre 6 osôb. S kuchyňou je prepojená obývacia izba s krbom a rozťahovacou pohodlnou dvojpohovkou. Nachádza sa tu SAT TV, DVD prehrávač (prehráva všetky formáty okrem DivX), audio, CD, rádio.

1.poschodie - apartmány A a B - sú totožné: 1/4 a 1/2. V 1/4 sa nachádza 1 manželské dvojlôžko (š 160cm) a vysokokvalitná rozkladacia pohovka so zdravotným matracom pre 2 osoby (š 140cm), ďalej FTV, audio, CD, rádio. V 1/2 sa nachádza rovnaká kvalitná rozkladacia pohovka pre 2 osoby (š 140cm), ďalej kuchynský minikútik s menšou chladničkou s výparníkom, elektrickým dvojvaričom, rýchlovarnou konvicou, mikrovlnnou rúrou a kompletným riadom pre 6 osôb, nachádza sa tu aj jedálenský stôl pre 6 osôb.

Všetky základné lôžka (10) aj prístelky (8 event.10) sú vybavené kvalitnými zdravotnými matracmi a antialergickými lôžkovinami. Izby sú zariadené celomasívnym krásnym nábytkom pre zvýšenie komfortu klientov. V každej kuchyni je samozrejmosťou čistiaci prostriedok, hubka, utierky a pod, k dispozícii klientom sú aj uteráky.

Suterén - lyžiareň so samostatným vstupom zvonka s odkladacími priestormi na lyže a ostatné športové potreby s uzamykateľnými skrinkami pre každú ubytovaciu jednotku. Nachádza sa tu aj SAUNA pre 4-5 osôb so sprchou a dvoma odpočinkovými kreslami.

Všetci klienti majú k dispozícii saunu za poplatok, zdarma parkovisko na vlastnom pozemku pred apartmánovým domom, lyžiareň.